Paris Işıltısı; mat, donuk ve yorgun cildin canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde kullanılan etkili bir anti-aging üründür. İçerisindeki aktif maddeler sayesinde cilt yenileme tedavisini çok daha ileri seviyelere taşımıştır. Tek uygulamada bile ciltte ışıltılı bir görünüm sağlayan ve adını da bu ışıltı­dan alan yeni formül, hücresel anlamda yaşlanma etkileri ile savaşmak için de son derece etkili bir tedavi yöntemidir.

Paris Işıltısı Ne İşe Yarar?

Cildin dayanıklılığını ve canlılığını arttıran bu uygula­ma, ciltteki ince kırışıklıkları onarıp etkisini yaklaşık iki gün içinde gösteriyor. Paris ışıltısı; yüz, kol, boyun, dekolte ve gözaltı bölgelerine her mevsim uygulanabilir. Paris ışıltısının içeriği şu şekilde işe yarar:

 • Hyaluronik asit; Cildi yeniler, nemlendirir.
 • Vitaminler(12adet); Kolajeni yapımını uyarır
 • Aminoasitler; Protein elastin ve kolajen üretimine yardımcı olur.
 • Ko-enzimler(6) ve Nükleik asitler(5); Metabolik reaksiyonlar uyarır.
 • Mineraller(6); Hücre metabolizmasında dengeyi sağlar.
 • Glutatyon, glukozamin, glukuronik asit; serbest radikalleri azaltır böylece hücre hasarını azaltır.
   

  paris-isiltisi-nedir

  paris-isiltisi-kac-seans

  Paris Işıltısı Hangi Aralıklarla Kaç Seans Uygulanır?

  Paris ışıltısının uygulama aralıkları; 15 gün arayla 3 seans, sonrasında 1 ay arayla 2 seanslık bir prosedür ile toplam 5 seans uygulandığında cilt kalitesinin arttırdığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür. Hazırlanan özel karışım, tedavi bölgelerine yüz, boyun, kol, dekolte ve göz altına uygulanır. Sonuçları korumak için yılda 2 kez bu işlemin uygulanması önerilmektedir. Paris ışıltısı cildinde kırışıklıklar oluşan, elastikiyet kaybı başlayan, kuruluk, cansızlık ve matlık yaşayan kadın ve erkek herkes için uygundur. Herhangi bir cihazla rahatlıkla kombine tedavi şeklinde uygulanabilir.

  Sosyal Medyada Paylaş:

  Bunlar da İlginizi Çekebilir

  Leke Tedavisi

  Melanin cildimize rengini veren pigmenttir. Melanin ciltte belli bölgelerde toplandığında ciltte lekeler oluşur. Bu lekelerin bazıları doğuştan gelebilir, güneşe, çevresel etkenlere veya ilerleyen yaşa bağlı olarak da gelişebilir....

  Fraksiyonel Radyofrekans Altın İğne

  Fraksiyonel radyofrekans altın iğne uygulaması, birçok farklı isimle tabir edilmektedir. Altın iğne, iğneli fraksiyonel radyofrekans, iğneli radyofrekans, intracel, fraksiyonel iğneli radyofrekans ve fraksiyonel radyofrekans terimleri fraksiyonel radyofrekans altın iğne uygulaması yerine kullanılabilmektedir....

  Ne Aramıştınız?